In English

MagnumLive

Yhteystiedot

Loading map...

Loading

Sähköposti:
yhteys@magnumlive.fi

Palkkatiedot:
Matkalaskut: palkat@magnumlive.fi

Laskutustiedot:
Huom! Laskutusohjeet muuttuivat 1.5.2019 alkaen.
Laskutusohje ja ostoehdot >

Y-tunnus:
0869602-2

Henkilökohtaiset sähköpostiosoitteemme ovat muotoa:
etunimi.sukunimi@magnumlive.fi

 

Henkilökunta

Matti Rauvanto

Matti Rauvanto

projektipäällikkö, tekniset palvelut
tuotanto, kuva ja video, tapahtumat
Promosystems-tekniikkapalvelut
+358 400 411 379
matti.rauvanto@magnumlive.fi

Johanna Tuomola

Johanna Tuomola

myyntijohtaja, artistit
artistit, ravintolat, laivat
erikoisohjelmat
Turun toimipiste
+358 44 906 1910
johanna.tuomola@magnumlive.fi

Vesa Puukari

projektipäällikkö, konsertit
teatteri- ja konserttituotanto
artistit, orkesterit
+358 45 256 3009
vesa.puukari@magnumlive.fi

Esa Nummela

Esa Nummela

ohjelmamyyjä, artistit
artistit, bile- ja housebändit
duot, trubaduurit ja koomikot
+358 400 427 604
esa.nummela@magnumlive.fi

Liisa Marjomäki

yhteys- ja viestintäpäällikkö
artistipromootiot, mediatiedotus
Turun toimipiste
+ 358 50 525 4109
liisa.marjomaki@magnumlive.fi

Asko Luomala

Asko Luomala

ohjelmamyynti, artistit
artistimyynti, tekniikkapalvelut
äänentoisto, audiomyynti
+358 400 644 398
asko.luomala@magnumlive.fi

Pekko Mustonen

Pekko Mustonen

Lakeus Sound -tekniikkapalvelut, toteutus
kiertueet, seminaarit, yritystilaisuudet
+358 40 724 3749
pekko.mustonen@magnumlive.fi

Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter

Liity MagnumLiven postituslistalle! Tilaa uutiskirje ›