In English

MagnumLive

Yhteystiedot

Loading map...

Loading

Sähköposti:
yhteys@magnumlive.fi

Palkkatiedot:
Matkalaskut: palkat@magnumlive.fi

Laskutustiedot:
Huom! Laskutusohjeet muuttuivat 1.12.2018 alkaen.
Laskutusohjeet >> 

Y-tunnus:
0869602-2

Henkilökohtaiset sähköpostiosoitteemme ovat muotoa:
etunimi.sukunimi@magnumlive.fi

 

Henkilökunta

Kimmo Junttila

kaiken mukavan asiantuntija, edistäjä
markkinointi, yritykset,
teemat, tapahtumat
+358 50 558 0892
kimmo.junttila@magnumlive.fi

Matti Rauvanto

Matti Rauvanto

kaiken kokenut luottomies
Promosystems-tekniikkapalvelut
tuotanto, kuva ja video, tapahtumat
+358 400 411 379
matti.rauvanto@magnumlive.fi

Thomas Gromoff

viihteen luova sekatyömies
viihdekokonaisuuksien asiantuntija
yritykset, teemat, tapahtumat
+358 40 755 5531
thomas.gromoff@magnumlive.fi

Esa Nummela

Esa Nummela

bileguru
ohjelmamyyjä
artistit, bile- ja housebändit
duot, trubaduurit ja koomikot
+358 400 427 604
esa.nummela@magnumlive.fi

Olli Leppänen, ohjelmamyynti

Olli Lepänrinne

myynnin sävelkorva
ohjelmamyyjä, artistivastaava
Stand up, bilebändit, yritystapahtumat
Turun toimipiste
+358 40 188 0676
olli.lepanrinne@magnumlive.fi

Jyrki Keskinen

Jyrki Keskinen

tekniikan ihme
myynti, Lakeus Sound -tekniikkapalvelut
kiertueet, tapahtumat, messut
+358 500 892 686
jyrki.keskinen@magnumlive.fi

Liisa Marjomäki

yhteys- ja viestintäpäällikkö, AD
artistipromootiot, mediatiedotus
Turun toimipiste
+ 358 50 525 4109
liisa.marjomaki@magnumlive.fi

Ville Palmu

Ville Palmu

mainosluikuri-kuvataikuri
markkinointi ja graafinen suunnittelu, valokuvaus
+358 40 827 5626
ville.palmu@magnumlive.fi

Senja Myllynen

Oppipoika
valokuvaaja, viestinnän ja markkinoinnin harjoittelija
+358 40 151 1716
viestinta@magnumlive.fi

Asko Luomala

Asko Luomala

keikkaratsu, studiovelho
Promosystems-tekniikkapalvelut
äänentoisto, audiomyynti, Bose-guru
+358 400 644 398
asko.luomala@magnumlive.fi

Pekko Mustonen

Pekko Mustonen

kokenut keikkajyrä
toteutus, Lakeus Sound -tekniikkapalvelut
kiertueet, seminaarit, yritystilaisuudet
+358 40 724 3749
pekko.mustonen@magnumlive.fi

Share on Facebook
Facebook
410Tweet about this on Twitter
Twitter

Liity MagnumLiven postituslistalle! Tilaa uutiskirje ›