in-english

MagnumLive

Yhteystiedot

Loading map...

Loading

Puhelinnumero:
+358 10 3965 000 (vaihde)

Sähköposti:
yhteys@magnumlive.fi

Palkkatiedot:
Matkalaskut: palkat@magnumlive.fi

Laskutustiedot:
Katso laskutustiedot tästä (PDF)

Y-tunnus:
0869602-2

Henkilökohtaiset sähköpostiosoitteemme ovat muotoa:
etunimi.sukunimi@magnumlive.fi

 

Henkilökunta

Kimmo Junttila

kaiken mukavan asiantuntija, edistäjä
markkinointi, yritykset,
teemat, tapahtumat
+358 50 558 0892
+358 10 396 5003
kimmo.junttila@magnumlive.fi

Jouko Paananen

nuorekas vanhempi konsultti
seminaarit, yritykset, tapahtumat
jazz-ohjelmat
+358 400 411 083
+358 10 396 5002
jouko.paananen@magnumlive.fi

Matti Rauvanto

Matti Rauvanto

kaiken kokenut luottomies
Promosystems-tekniikkapalvelut
tuotanto, kuva ja video, tapahtumat
+358 400 411 379
matti.rauvanto@magnumlive.fi

Johanna Tuomola

Johanna Tuomola

myyntijohtaja
artistit, ravintolat, laivat
erikoisohjelmat
Turun toimipiste
+358 44 906 1910
+358 10 396 5005
johanna.tuomola@magnumlive.fi

Thomas Gromoff

viihteen luova sekatyömies
viihdekokonaisuuksien asiantuntija
yritykset, teemat, tapahtumat
+358 40 755 5531
+358 10 396 5018
thomas.gromoff@magnumlive.fi

Vesa Puukari

viihteen mestari
teatteri- ja konserttituotanto
artistit, orkesterit
+358 45 256 3009
+358 10 396 5019
vesa.puukari@magnumlive.fi

Esa Nummela

bileguru
bile- ja housebändit, artistit,
orkesterit, duot, trubaduurit,
teatterituotantojen myynti
+358 400 427 604
+358 10 396 5004
esa.nummela@magnumlive.fi

Jyrki Keskinen

Jyrki Keskinen

tekniikan ihme
myynti, Lakeus Sound -tekniikkapalvelut
kiertueet, tapahtumat, messut
+358 500 892 686
jyrki.keskinen@magnumlive.fi

Marjo Rintala

Marjo Rintala

Äitiyslomalla 28.9.2016 alkaen
hallinnon hyvä haltiatar

sopimukset, laskut, palkat
+358 50 558 0891
+358 10 396 5001
marjo.rintala@magnumlive.fi

Liisa Marjomäki

viihteen tietotoimisto, taiteen sivellin
yhteys- ja viestintäpäällikkö, AD
artistipromootiot, mediatiedotus
Turun toimipiste
+ 358 50 525 4109
liisa.marjomaki@magnumlive.fi

Anni Ketola

Anni Ketola

markkinoinnin ja tuotannon hybridi
assistentti
markkinointi, tapahtumat, messut
+358 40 414 2916
anni.ketola@magnumlive.fi

Ville Palmu

Ville Palmu

mainosluikuri-kuvataikuri
markkinointi ja graafinen suunnittelu, valokuvaus
+358 40 827 5626
ville.palmu@magnumlive.fi

Asko Luomala

Asko Luomala

keikkaratsu, studiovelho
Promosystems-tekniikkapalvelut
äänentoisto, audiomyynti, Bose-guru
+358 400 644 398
asko.luomala@magnumlive.fi

Pekko Mustonen

Pekko Mustonen

kokenut keikkajyrä
toteutus, Lakeus Sound -tekniikkapalvelut
kiertueet, seminaarit, yritystilaisuudet
+358 40 724 3749
pekko.mustonen@magnumlive.fi

Reemet Kruusa

Reemet Kruusa

Puuha-Pate 2
puuseppä, messuosastojen tuotanto

Toomas Hellenurm, messuosastojen tuotanto

Toomas Hellenurm

Puuha-Pate 3
messuosastojen tuotanto

Share on Facebook35Tweet about this on TwitterShare on Google+0

Liity MagnumLive postituslistalle! Tilaa uutiskirje ›

Lataa MagnumLive-mobiilisovellus! iPhone/iPad Android